Tribuna/Футбол/Блоги/ставки на спорт/Футзал, підсумки туру

Футзал, підсумки туру

23 октября, 16:53

Футзал, Екстра ліга. Підсумки.🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦

⚽️Саші Грей туру- Рятувальник з Ромнів пропустив 10 разів на своєму майданчику від Урагану і показав,тим самим, чудеса гостинності. Перший тайм був лише 0-1, а потім понеслось. Лев матчу-Корсун. Кажуть, що він міг скільки забити і під "Львівським". Суперник був надслабкий. Відерце лубрікантів у поміч після таких "ігор".

🔞"Лисі з Браззерс туру"- франківський Ураган в усьому складі

‼️Герой туру- Топчій з Мск! На 39 хвилині матчу проти Сокола,цей хлопець вирішив долю поєдинку. Сергій прислухається до коуча- і ось результат.

🆒Дербі туру- тут було без несподіванок, Скай ап попав Аврорі. До першого голу все було ок, а потім Боргун забив Удовиченку хтозна звідкіля, мабуть бив не бачачи ворота. Негель би відбив! По факту 4-0

✅Дербі туру намбер ту- Енергія проти in.it. Слід зазначити, що Коваль і компашка досить добре зіграли і могли забивати більше.Прогрес є. Енергія наразі лише регресує. Але перемога 5-2