Всі новини

У матчі «Мемфіс» - «Лейкерс» команди зіграли понад 13 хвилин у третій чверті - ігровий годинник було налаштовано неправильно

14 квітня, 10:50
2

У матчі регулярного чемпіонату НБА між «Мемфісом» та «Лейкерс» (120:123), який відбувся в ніч з 12 на 13 квітня, команди зіграли у третій чверті 13 хвилин та 6 секунд, замість лімітованих 12 хвилин.

Про це заявив речник ліги Тім Френк.

«Ми підтвердили, що ігровий годинник був неправильно встановлений у третій чверті гри. Після збою годинника, його було встановлено на час 2:20, тоді як він мав бути встановлений на 1:14.

Помилка не була помічена в режимі реального часу командами, суддями, оператором ігрового годинника чи командою статистики. На жаль, помилку не були виявлено вчасно для вирішення ситуації підчас гри», - заявив Френк.

Під час атаки «Мемфіса» час, що був відведений на неї, закінчився, а ігровий годинник видав збій. Після відновлення гри, коли «Лейкерс» отримали м’яч, замість часу 1:14 годинник показував 2:20 до закінчення чверті.

У додатковий час, який команди переграли через цю помилку, команди змогли набрати по 2 очки кожна, що не вплинуло на підсумковий результат. «Лейкерс» перемогли з рахунком 123:120.

У суботу, 14 квітня НБА також опублікувала звіт по цьому матчу, у якому сказано, що арбітри, у останні 2 хвилини гри, тричі проігнорували порушення правил з боку гравців «Лейкерс».

Головний тренер «Мемфіса» Тейлор Дженкінс отримав технічне зауваження за суперечки. Це рішення визнано вірним, оскільки було призначено за неспортивну поведінку.

14 квітня «Лейкерс» зіграють заключний матч регулярного чемпіонату НБА. У гостях вони зіграють проти «Нового Орлеану». Початок о 22.30.