Всі новини

Україна виграла медальний залік чемпіонату світу-2024 з парабіатлону

12 березня, 14:36
1

Збірна України з парабіатлону здобула 20 медалей на чемпіонаті світу-2024 та очолила медальний залік.

На чемпіонаті світу-2024 з парабіатлону, що проходив в канадському Принс-Джорджі з 6 по 10 березня, збірна України здобула 20 нагород: вісім золотих, сім срібних та п'ять бронзових. Завдяки цьому, Україна очолила медальний залік турніру.

Україну на цих змаганнях представляли 24 біатлоністи та вісім гайдів - лідери, що супроводжують атлетів з порушеннями зору.

Спортсмени змагалися в трьох класах: стоячи, сидячи та атлети, що мають порушення зору.

У класі спортсменів, що змагалися стоячи Людмила Ляшенко здобула 3 золота та 1 срібло, Богдана Конашук - 2 золоті нагороди. Тарас Радь завоював 2 золоті та 2 срібні нагороди серед спортсменів, що змагалися сидячи, а Олександр Казік здобув 2 золота та 1 бронзу у класі атлетів з порушенням зору.

Нагороди на чемпіонаті світу розігрували в чотирьох дисциплінах: спринт, індивідуальна гонка, спринт-персьют, що вперше ввійшов до програми, та командний спринт.

2-ге місце у медальному заліку посіла збірна США. Вони здобули 4 золотих, 1 срібну та 3 бронзові медалі. Господарі змагань канадці на 3-му місці, у їх активі 4 золота, та 3 бронзи.