Tribuna/Баскетбол/Блоги/Rim Protection/Помітили тільки найуважніші: Мюррей хотів розіграти комбінацію, але Йокич відмовився та запропонував інший план. І він спрацював!

Зрозумів, що йому можна навіть не напружуватися 😂

Блог — Rim Protection
2 червня 2023, 18:00
2

Фанати в мережі звернули увагу на дуже цікавий момент під час першого матчу фінальної серії НБА між «Денвером» та «Маямі».

У першій чверті матчу найкращим та найактивнішим гравцем на майданчику був форвард «Наггетс» Аарон Гордон. Він за перші 12 хвилин реалізував аж 6 кидків і спіймав кураж настільки, що його ніхто не міг зупинити.

Під час однієї з атак «Денвера», розігруючий команди Джамал Мюррей хотів розіграти комбінацію, намагаючися за допомогою жестів домовитися із партнерами.

Але от у Ніколи Йокича був інший план – він навіть не став напружуватися та займати необхідну позицію. Просто показав Мюррею рукою на Аарона Гордона.

Джамал послухався і так і зробив.

А Гордон пройшов у фарбу, закинув у кошик та приніс чергові два очки свої команді.

«Наггетс» здобули домашню перемогу із рахунком 104:93. Гордон завершив матч із 16 очками, Мюррей набрав 26+10, а Йокич зробив тріпл-дабл – 27+10+14.