Tribuna/Баскетбол/Блоги/На уровне и под эгидой/Зупиніть цих хайлайт-машин! Гравці української молодіжки загатили три ефектних данки у матчі проти Косова на Євробаскеті в Дивізіоні Б
Відео

Потужно забивали цвяхи у кошик суперників 🔥

12 липня, 19:10

Молодіжна збірна України завершила груповий етап Євробаскету в Дивізіоні Б впевненою перемогою над збірною Косова – 78:62.

Найкращим гравцем матчу став Олександр Кобзистий – 17 очок, 12 підбирань, 2 асисти та перехоплення. А ще український баскетболіст відзначився ефектним данком.

Наприкінці третьої чверті забив згори після проривання в штрафу та передачі від Богдана Бринюка:

У четвертій чверті данк-контест збірної продовжив Максим Сафонов – поставив згори після сольного проходу через увесь майданчик

А Владислав Семерич цю тенденцію продовжив – загатив дуже атлетичний данк за 3 хвилини до кінця матчу.

Збірна України вийшла у чвертьфінал з другого місця, здобувши три перемоги в чотирьох матчах, та побориться за вихід до Дивізіону А.