Tribuna/Баскетбол/Блоги/На уровне и под эгидой/⛔️ Свято блок-шотів у Львові: гравці «Політехніки» двічі яскраво зачохлили лідерів «Біпи» у вирішальний момент
Відео

І не дозволили одеситам переломити хід гри.

22 жовтня, 21:20
1

«Політехніка» та «Біпа» закрили другий ігровий тиждень Суперліги своїм матчем у Львові, переможцем з якого вийшла саме місцева команда – 91:80.

Хоча не можна сказати, що у «Біпи» не було шансів переломити хід гри. Підопічні Вадима Пудзирея кілька разів скорочували відставання в рахунку та намагалися затягнути «Політехніку» в клатч, що їм і вдалося б зробити, якби не чудова захисна гра баскетболістів львівської команди.

Спочатку, за дві з половиною хвилини до завершення четвертої чверті, Олег Станішевський двома руками потужно заблокував канадця Маркуса Льюїса, який хотів забити у проході.

Вже за хвилину сторони помінялись ролями – українець Ярослав Кадигроб атакував, а легіонер Квентін Девіс його заблокував.

У підсумку Девіс та Станішевський залишилися єдиними баскетболістами «Політехніки-Галичини», який вдалося оформити блок-шоти. На рахунку кожного з цих гравців по два блоки.

Олег Станішевський набрав вісім очок та зробив сім підбирань, а Квентін Девіс завершив матч із 12 очками, шістьма підбираннями та трьома перехопленнями.

Найкращим гравцем матчу став інший легіонер львівської команди – Джакор Нельсон. Він набрав аж 29 очок, а ще зробив шість підбирань, віддав сім асистів та п'ять разів перехопив м'яч.

У одеситів найкращими стали Олександр Шашков – 19 очок та чотири асисти – і Маркус Льюїс – 18 очок, сім підбирань, чотири результативні передачі.