Tribuna/Футзал/Блоги/Дух часу/🤯 Суперкубок України з футзалу грали в Бучі – і він пережив три повітряні тривоги

Матч затримали майже на дві години та потім ще переривали.

Блог — Дух часу
17 серпня, 23:45

17 серпня відбувся матч за Суперкубок України з футзалу. У ньому київський «ХІТ» обіграв «Кардинал-Рівне» з рахунком 2:0.

Символічно, що матч проходив у Бучі, яка сильно постраждала від російської агресії – на арені «Академія спорту».

Однак без проблем з боку росіян не обійшлося – тричі захід переривався через повітряну тривогу.

Розпочатися матч мав о 17:00 після церемонії відкриття. Однак її початок довелося відкласти – з 16:21 до 17:02 у Київській області була оголошена повітряна тривога.

Потому церемонію відкриття все ж провели, але матч розпочати не встигли – о 17:30 була оголошена друга повітряна тривога.

О 18:45 матч за Суперкубок усе ж почався.

Однак вже на 12-й хвилині першого тайму був перерваний – з 19:11 до 19:35 у Київській області втретє була оголошена повітряна тривога.

Лише після цієї тривоги матч змогли дограти.

Усі три рази, згідно з повідомленнями у телеграм-каналі Повітряних сил ЗСУ, у Воронезькій області РФ злітав Миг-31К.

Командам дещо пощастило. Бо наступна тривога почалась о 21.22 та тривала майже опівночі.