Tribuna/Футбол/Блоги/Live блог/Україна U-21 програла Словаччині у яскравому матчі з 5 голами. Тепер складніше потрапити на Євро

Потрібно відігруватись в другому матчі.

Блог — Live блог
Автор — Ihor Chernyavskiy
23 вересня 2022, 20:50
11

Tribuna.com провела текстову трансляцію першого матчу плей-оф кваліфікації до Євро-2023 між молодіжними збірними України та Словаччини. Другий відбудеться 27 вересня.

Словаччина U-21 - Україна U-21 - 3:2

Голи: Сусло, 10', Стрелец, 46', 53' - В'юнник, 17', Криськів, 49'

Відео матчу:

Текстова трансляція:

90+5' Все. Стандарт завершився нічим і Словаччина таки перемагає в цій, безперечно, цікавій та драйвовій перестрілці. Втім, ще нічого не завершено - за 3 дні команди зіграють матч-відповідь. Віримо в перемогу! Слава Україні!

90+5' Останній штрафний у матчі виконає Україна. Віримо в гол!

90+4' Очеретько з глибини віддав цікаву за задумкою передачу в штрафний майданчик, але партнери не пішли на м'яч.

90+3' Сікан увійшов у штрафний майданчик та пробив по воротах! Воротар гостей фіксує м'яч...

90+1' Поки словаку словаку надають медичну допомогу, суддя додає 4 хвилини. Також тренер суперника робить останні дві заміни в матчі.

90' Очеретько в підкаті зрубив гравця словацької збірної. Дуже жорсткий фол, тож Олег отримав справедливу жовту картку.

89' Українці розпочинають фінальний штурм воріт суперника. Потрібно вигризти нічию!

87' Вівчаренко виконав простріл в зону перед штрафним, але словак прочитав ситуацію та в підкаті перехопив м'яч.

86' І остання заміни в складу України. Кухаревич міняє Криськіва.

84' Ще дві заміни у Словаччини. Капралік та Оберт залишили поле, Войтко та Голян вступили в гру.

83' Сирота відверто зірвав небезпечну контратаку словаків та отримав жовту картку.

81' Момент! Сікан перший на м'ячі після прострілу на ближню, але пробиває повз ворота...

80' Капралік сідає на жовту за порушення проти Вівчаренка.

79' Капралік пробиває з-за меж штрафного прямо в руки Трубіну.

77' Класне закидання на Криськіва в штрафний у виконанні Очеретька! На жаль, Ілля не зміг продовжити атаку, адже наздогнав м'яч біля лицьової.

75' Також заміна і в складу молодіжки Словенії. Труса міняє автора дубля Стрелеця.

73' Вівчаренко отримав непотрібну жовту картку за штовханину зі словаком.

71' Ще одна подвійна заміна від Руслана Ротаня. Очеретько вийшов замість В'юнника, а Сікан поміняв Ваната. Подобається, що головний тренер вчасно робить заміни.

68' Українці здорово вибігали в контрвипад після штрафного, але не зовсім вдала передача на Ваната пригальмувала цю передачу.

67' Вівчаренко фолить проти Капралика неподалік штрафного. Словаки отримують стандарт з непоганої позиції.

63' Вівчаренко зіграв на межі фолу в своєму штрафному, штовхнувши суперника в спину. На щастя, суддя не поставив другий пенальті в наші ворота.

61' Подвійна заміна від Ротаня. Таловєров поміняв Батагова, а Назаренко - Михайленка.

60' Ну дуже драйвовий початок другої половини від обох команд. Україна та Словаччина продовжуюють грати майже без центра поля.

57' Сич до кінця відборовся на правому фланзі атаки й зберіг м'яч. Далі послідувала вертикальна передача на В'юнника, але засильна.

55' Томаш Сусло отримує першу жовту в матчі за грубий фол в центрі поля.

53' Гол. Стрелец потужним ударом з лінії штрафного прошиває Трубіна. 3:2 - знову поступаємося.

52' Ще одна атака від українців, дуже схожа на попередню. Тепер уже Михайленко шукав партнерів прострільною передачею, але забити не вдалося.

49' ГОООООООЛ! І ОДРАЗУ ЗРІВНЮЄМО! Бондаренко виконав ідеальний простріл у воротарський, а Криськів замкнув!

46' Пропускаємо... Словаки виходять вперед завдяки першій же атаці в другому таймі, 2:1.

45' Україна явно дограє тайм. Трубін не квапився розігрувати м'яч, потім перепасовка між захисниками. На цьому команди пішли на перерву.

44' Дуже небезпечна атака Словаччини. Суслова знайшли дальнім пасом на лівому фланзі, він змістився та пробив з лінії карного майданчику в лівий кут. Трубін перевів на кутовий, який нічим не закінчився.

42' Запресингували словаки Україну біля її карного майданчика. Довелось фолити. Все завершилось несподіваним дальнім ударом Суслова зі штрафного метрів з 30 - в руки Трубіну.

40' Судаков пробиває з-за меж штрафного, зміщуючись з лівого флангу - в руки голкіперу Словаччини.

36' На жаль, виникли проблеми з прямою трансляцією. Чекаємо на відновлення сигналу.

33' М'яч у сітці, але арбітр фіксує офсайд. Сич скинув м'яч на Ваната, а той в дотик вколотив у дев'ятку. На жаль, положення поза грою поки не дозволяє вийти вперед.

30' Тепер уже Сусло лежить на газоні. На повторі видно, що він врізався в корпус нашого гравця.

28' Здається, Олексій Сич отримав пошкодження після боротьби з суперником. Трохи шкутильгає, але все ж продовжує гру.

26' Чудовий момент у Криськіва! Ванат пропустив м'яч, потім Криськів підібрав, протягнув вдовж штрафного і пробив, але словацький голкіпер знову на висоті!

25' Непогана взаємодія на нашому правому фланзі атаки. В'юнник підключив Сича, той буквально трішки не встиг і корпусом влетів у захисника.

24' Михайленко здорово б'є з дальній кут, але Белко на місці!

22' Яка ж чудова атмосфера в Жиліні сьогодні. Без перебільшень - домашня. Наші люди всюди!

20' Друга спроба від Ваната. Цього разу нападник пробив вище воріт.

19' Рахунок зрівняли, але ці дуже стрьомні розіграші від своїх воріт продовжуються. Як результат, чергова втрата м'яча на своїй половині.

17' ГОООООЛ! Хороший удар в дальній кут від Судакова, голкіпер тягне, але В'юнник найспритніший на добиванні! 1:1.

16' Криськів намагався на дриблінгу зайти в чужий штрафний, але словацький захисник виставив ногу та сфолив. Буде штрафний.

14' Високо зустрічають словаки, тож Трубін вимушений просто виносити в центр поля.

12' Значно активніше забігали після пропущеного голу підопічні Ротаня.

10' ТРУБІН ВІДБИВАЄ! Але Сусло перший на добиванні. Таки пропускаємо, 1:0.

9' Пенальті на наші ворота... Батагов фолить біля лицьової лінії. Такий собі початок матчу. Віримо в Трубіна.

8' А ось і перший удар в площину від Ваната. Поки що це невдала спроба - м'яч полетів прямо до рук воротарю.

6' Ще один удар в наші ворота. Кадак зловив м'яч на ногу на лінії штрафного і пробив злету - вище воріт.

4' Словаки створюють перший момент! Сусло пройшов двох українців та небезпечно пробив у ближній кут, Трубін тягне!

3' На початку матчу наші більше контролюють м'яч. Розігрують коротко, активно залучаючи Трубіна.

1' Пролунав стартовий свисток. Вперед, Україно!

Склади команд:

Словаччина U-21: Белко, Месик, Оберт, Немчик, Датко, Кадак, Покорни, Лавринчик, Суслов, Стрелец, Капралік.

Україна U-21: Трубін, Сич, Батагов, Сирота, Вівчаренко, Михайленко, Бондаренко, Криськів, Судаков, В'юнник, Ванат.

Запасні Словаччини U-21: Бакала, Гальчік, Голян, Людга, Мисловіч, Сула, Труса, Войтко, Небила.

Запасні України U-21: Бражко, Драмбаєв, Желізко, Кухаревич, Назаренко, Очеретько, Сікан, Таловєров, Фесюн.

Сьогодні у наших молодих збірників перший фінал в боротьбі за вихід на Євро-2023. Так, до цієї гри, не дивлячись, що це перша зустріч двоматчевого протистояння, також потрібно ставитися як до фіналу. Саме тому в стартовому складі та заявці на гру найсильніші молоді футболісти нашої країни. Саме тому можна не сумніватися в їх самовіддачі та сумлінності сьогодні в Жилині, на стадіоні «Под Дубньом». І саме тому є віра, що цей матч зможе, якщо не повністю, то принаймні частково компенсувати розпач, який ми відчули після позавчорашнього матчу національної команди в Глазго.