Tribuna/Футбол/Блоги/Шахтар-Онлайн/😍 Яким був дебют Мудрика за «Шахтар». Фонсека повірив в 17-річного юнака

😍 Яким був дебют Мудрика за «Шахтар». Фонсека повірив в 17-річного юнака

Згадуємо перші дії Михайла за основну команду.

Автор — Vladick Garankov
5 січня 2023, 20:37

31 листопада 2018 року сьогоднішній іменинник Мудрик провів свій перший матч за «Шахтар». Сталось це в матчі проти «Олімпіка» в рамках 1/8 Кубку України, в якому «гірники» змогли перемогти 3:2. Хоч Михайло і не зміг відзначитись забитим голом, але запал в його очах навіть тоді говорив, що він налаштований підкорювати висоти.

На 68-ій хвилині Фонсека вирішив замінити Жуніора Мораєса, який за кілька хвилин до цього реалізував 11-метровий. Невдачі не дали юному українцю опустити руки, адже здійснилась його маленька мрія – дебют за «Шахтар». Саме в цей момент починався той самий шлях становлення від молодого та перспективного харків'янина до одного з найталановитіших гравців України.