Tribuna/Футбол/Блоги/Спорт в соцмережах/Дружина Тьягу Сілви відреагувала на розгром «Челсі» «Арсеналом» з рахунком 5:0 – згадала мавп

Вже не вперше вона висловлює думку про гру команди.

Автор — Danylo Syrotiuk
24 квітня, 09:23

Дружина Тьягу Сілви чітко висловила свої почуття в соціальних мережах після розгромної поразки «Челсі» від «Арсеналу» (5:0).

Після матчу дружина Сілви відреагувала в соціальних мережах на принизливу поразку «синіх» у Північному Лондоні.

Вона опублікувала емодзі «мавпа, яка не бачить зла», «мавпа, яка не говорить зла» та «мавпа, яка не чує зла» в образливій оцінці.

Це уособлення ідеї буддистської мудрості, пов'язаної із відчуженістю від неістинного: «Якщо я не бачу зла, не чую про зло і нічого не говорю про зло, то я захищений від нього».

Це не перший раз, коли Бель Сілва реагує в соціальних мережах на поразку від «Челсі». Здавалося, що на початку сезону вона посварилася з Маурісіо Почеттіно.

Говорячи після результату, Почеттіно поскаржився на те, як його команда починала кожен тайм.

«Ми починали кожен тайм з малою енергією, а потім, коли пропустили третій гол, все було так легко для «Арсеналу», — сказав він. «Як і проти «Манчестер Сіті», ми створювали моменти і не були клінічними. Неприємно бачити, як твоя команда грає так».