Tribuna/Баскетбол/Блоги/Spicy Jam/Зірка «Прометея»-2023/24 наживо побачила топову та максимально видовищну спортивну подію
Фото

Похизувався у сторіз.

Блог — Spicy Jam
17 травня, 20:47

17 травня бігмен останнього ростеру «Прометея» Ондржей Балвін поділився інста-сторіз. На фото центровий показав хокейний майданчик у чеській столиці Празі. Там відбувалася гра чемпіонату світу між Британією та Данією:

Чех наживо побачив епічну зустріч групового етапу. Данці завдали британцям четвертої поразки поспіль, закинувши вирішальну шайбу в середині третього періоду. Гра завершилася з рахунком 4:3.

Поточного сезону «Прометей» вилетів з Єврокубка на стадії чвертьфіналу, а в ЛЕБЛ вийшли у фінал. Чеський бігмен не потрапив до символічних збірних Єврокубка.