Tribuna/Футбол/Блоги/Такi справи/Пригоди на свою п'яту точку "Спортінга" у першому турі чемпіонату Португалії

Пригоди на свою п'яту точку "Спортінга" у першому турі чемпіонату Португалії

Блог — Такi справи
16 серпня, 17:07

"Спортінг" вирвав перемогу у "Візели" завдяки голу на 9-й доданій хвилині у матчі першого туру нового сезону чемпіонату Португалії. Зустріч, що відбулася в Лісабоні 12 серпня, завершилася з рахунком 3:2 на користь «левів».

«Спортінг» минулого сезону посів лише 4-е місце у турнірній таблиці чемпіонату, через що залишився без Ліги чемпіонів. Проте керівництво клубу продовжує довіряти посаду головного тренера Рубену Аморіму, котрий може реабілітуватися. Влітку «леви» вигідно продали Порро та Угарті, але в команді розраховують на покупки Гьокереса і одного з відкриттів Серії А минулого сезону Мортена Юльмана.

«Візела» минулого сезону була міцним середняком чемпіонату, посівши підсумкове 11-те місце у турнірній таблиці, відірвавшись від зони вильоту на 14 очок. Новим головним тренером команди став іспанець Пабло Вільяр, який раніше працював лише у чемпіонатах Словенії та Литви. Цього сезону візельці вже зіграли два офіційні матчі, в рамках Кубка ліги перемігши «Марітіму» (2:1), а потім програвши «Вілафранкенше» (0:1).

Тому були деякі передумови, що легкої перемоги у "Спортінга" не буде. Але підопічні Аморіма добре розпочали і з перших хвилин контролювали м'яч та темп гри. Результат не змусив себе довго чекати. «Спортінг» швидко повів із різницею у два м'ячі: на 14-й хвилині хвилині Віктор Гьокерес вивів господарів уперед, а ще через хвилину оформив дубль. За 82 секунди Віктор Гьокерес забив два голи, які свідчать про надзвичайну якість шведського нападника в реалзації і, здавалося, підштовхнули "Спортінг" до нищівної футбольної ночі, яка в підсумку не відбулася.

Тут треба зазначити, що в зеленій частині Лісабона зараз справжня Дьокероманія, його футболки перед стартом сезону найбільш продавані, вболівальники справді багато чекають від цього нападаючого і перша гра не розчарувала вболівальників.

Після того як "Спортінг" повів 2:0 гра стала академічною нудною. Повний контроль підпоічних Аморіма та намагання заморозити гру. "Візела" намагалася знайти щастя біля чужих воріт, але гравці "Спортинга" впевнено припиняли всякі спроби загострення, як біля своїх, так і біля чужих воріт.

Громом серед ясного лісабонського неба стали голи гостей. «Візела» відігралася завдяки голам на 75-й та 77-й хвилинах — забили Самуель Ессенде та Нуну Морейра. Тут треба зазначити, що нічого не віщувало не те, що два голи, «Візела» до ладу не награла і на гол. Збентежений «Спортінг» забився і вигравав матч, результат якого вже здавався вирішеним. Перемогу «Спортингу» завдав точний удар Паулінью на 9-й доданій хвилині. Пощастило, але на перемогу команда заслужила.

Після року, коли команді не вистачало результатів у внутрішній першості, вболівальники «Спортінга» продемонстрували надзвичайну впевненість. На перший матч прийшло більше 37 000 глядачів, що непогано для "левів" і на полі команда Рубена Аморіма не могла не відплатити за цю довіру.

У наступному матчі «Спортінг» 18 серпня зіграє з «Каса Піа», «Візела» 20 серпня зустрінеться з «Арокою».