Tribuna/Футбол/Блоги/Телевізор/Мудрик ледь не врятував «Челсі» – втратив непоганий момент на 90+12. Але був одним із найгірших у матчі з аутсайдером АПЛ
Відео

Лондонці примудрились поступитись навіть «Саутгемптону».

18 лютого 2023, 20:30
23

Серія невдач «Челсі» продовжується. В черговому турі АПЛ лондонці програли вдома «Саутгемптону» з рахунком 0:1, що означає вже пʼятий поспіль матч без перемог та другу поспіль поразку команди Грема Поттера.

На фоні всієї команди, яка примудрилася вдруге в сезоні програти одному з головних аутсайдерів АПЛ, не надто яскраво виступив і Мудрик.

🔹 Михайло, як і ще кілька гравців зі складу «Челсі» з попередньої гри з «Боруссією», цього разу в стартовий склад не потрапив. Перед матчем Ґрем Поттер пояснив це так:

«У нас був насичений тиждень. Тож нам треба було використати наш склад якомога краще. Жодних травм, просто використали шанс дати відпочинок кільком гравцям».

🔹 Відтак Михайло зʼявився на полі лише в другому таймі - на 64-й хвилині, коли «сині» уже поступались в рахунку.

Це в доданий до першого тайму час Аспілікуета допустив критичну помилку - сфолив перед власним штрафним на Армстронгу. В будь-якому матчі це був би небезпечний стандарт через близькість до воріт, а з «Саутгемптоном», капітан якого Ворд-Прауз є майстром стандартів, й поготів.

Що Джеймс і продемонстрував ще раз. Точний постріл над стінкою без шансів для Кепи.

На жаль, в другому таймі винуватець цього мʼяча Аспілікуета ще й зазнав важкої травми (вочевидь, ушкодження щелепи), через що йому довго надавали допомогу лікарі, а потім забрали з поля на ношах.

Через це в кінці гри судді компенсував аж 12 хвилин.

🔹 Вихід Мудрика не вплинув на хід гри, хоча в другому таймі господарі діяли активніше та гостріше попереду. Як і в Дортмунді, команда Поттера загалом завдала більше ударів по воротах та створила більше гольових нагод. Але заслуга Михайла в тому була мінімальна.

З вдалих дій в українця на полі — три точні передачі з семи, дві передачі у фінальну третину поля, одне перехоплення, один зароблений штрафний, одна виграна дуель.

🔹 Натомість невдалих акцій у Мудрика на вигляд було більше. Чого тільки вартий показник втрачених мʼячів - 11. Не дивно, що статистичні портали виставили Михайлу низькі оцінки:

Sofa Score - 6.0 (менше тільки у Жоау Феліша - 5.9).

WhoScored - 5.8 (найнижчий показник в команді разом з Маунтом).

FotMob - 5.6 (найнижчий показник в команді разом з Маунтом).

🔹 Але саме Михайло міг врятувати нічию для команди, коли на 90+12-й хвилині пробив повз стійку з-за меж штрафного, підібравши м'яч після невдалої подачі та відскоку.

Це був останній натяк на небезпеку в матчі - у якому «Челсі» нібито й не був зовсім безнадійним, але залишився без набраних очок.

🔹 Як наслідок, британські медіа вже пишуть про шалений тиск на Поттера: після закриття трансферного вікна, впродовж якого лондонці витратили сотні мільйонів євро на новачків, «Челсі» ще не здобув жодної перемоги в офіційних поєдинках.