Tribuna/Футбол/Блоги/Телевізор/«МЮ» двічі забив у власні (бідний Маґвайр!) і втратив перемогу над «Севільєю», «Феєноорд» засмутив ще й Моурінью
Відео

Найцікавіше з перших матчів 1/4 фіналу Ліги Європи.

14 квітня 2023, 08:15
6

Цього сезону чвертьфінал Ліги Європи виділяється двома парами, в яких зійшлися торішні фіналісти Ліги конференцій та головний фаворит цього розіграшу з найтитулованішою командою в історії турніру.

Перші зустрічі в обох випадках не розчарували.

🔹 У Роттердамі матч закінчився реваншем «Феєноорда» у «Роми» за той фінал. Навіть з ідентичним рахунком.

Нічого дивного, бо для «Роми» поєдинок всі 90 хвилин складався невдало. На 26-й хвилині через травму довелось міняти Дібалу, а на 58-й - Абрахама. Між цим підопічні Жозе Жоурінью змарнували пенальті за гру Віффера рукою в карному.

Пеллегріні влучив у стійку.

А от господарі усіма цими невдачами суперника скористались якнайкраще. То й же Віффер одразу по перерві забив єдиний мʼяч у зустрічі, ставши її героєм.

Як наслідок, кривдник «Шахтаря» продовжив переможну ходу в турнірі, наблизивши себе до півфіналу Ліги Європи.

Нагадаємо, що востаннє роттердамці настільки успішно виступали у другому єврокубку в сезоні-2001/02, коли виграли домашній фінал у дортмундської «Боруссії».

🔹 Центральний матч стадії закінчився втраченою впевненою перемогою «Манчестер Юнайтед» над «Севільєю», яка по ділу поступалась весь матч, але під кінець ожила так, що відіграла два голи відставання.

В першому таймі виблиснув Марсель Забітцер, забивши двічі в перші 20 хвилин зустрічі.

Нічого дивного, адже грав австрієць фактично на позиції центрфорварда, ще й в обох епізодах на межі офсайду.

Завдяки ударному старту та загалом впевненішій грі, господарі, здавалось, вели матч до спокійної перемоги. Але чемпіонська ДНК королеви Ліги Європи «Севільї» таки дала про себе знати.

Спочатку на 84-й хвилині мʼяч після прострілу Наваса та рикошету від Маласії залетів у сітку воріт Де Хеа з гострого кута.

А зовсім звів з розуму іспанських вболівальників автогол Маґвайра на 93-й хвилині - мʼяч після удару Ен-Несірі влучив у голову Гаррі і рикошетом відлетів у сітку. 2:2.

Тепер все вирішуватиметься в Севільї. І вже не сказати, що «Манчестер Юнайтед» є очевидним фаворитом.

🔹 У двох паралельних іграх «Ювентус» вдома мінімально переграв лісабонський «Спортінг» 1:0

а «Баєр» та бельгійський «Юніон» зіграли внічию - 1:1.

Що стосується перших чвертьфіналів Ліги конференцій, то тут головний хайлайт вечора — це один з двох голів «Ніцци» у ворота «Базеля», з яким французи зіграли 2:2 на виїзді.

Йдеться про другий гол Терема Моффі — ножицями. Просто подивіться на ЦЮ КРАСУ.