Tribuna/Футбол/Блоги/Телевізор/😱 «Дортмунд» шокував «ПСЖ»: переможний гол Фюлькруґа, феєрія Санчо, дві стійки в одній атаці парижан
Відео

Мбаппе французам не допоміг, Дембеле змарнував усі шанси.

2 травня, 08:50
10

«Боруссія» Дортмунд вдома обіграла «ПСЖ» у першому матчі півфіналу Ліги чемпіонів – 1:0.

▪️ Стартові склади команд:

▪️ Дортмунд, як і вчора Мюнхен, зустрів гостей неймовірним перформансом – легендарна «Жовта стіна» постаралася:

▪️ З поля це виглядало наступним чином:

▪️ «ПСЖ» перший тайм провів майже без моментів. Винятки – два удари Дембеле, які не були надто небезпечними:

▪️ «Боруссія» відповіла виходом Сабітцера на ворота, але Доннарумма вдало закрив ближній кут:

▪️ Загалом Дортмунд був значно цікавішим в атаці, однак гол прийшов не внаслідок затяжної комбінації – на 36-й хвилині Шлоттербек видав довгу діагональ на Фюлькруґа, який уникнув офсайда, класно прийняв м‘яч та потужно пробив низом:

▪️ До кінця тайму німці навіть могли забивати вдруге – знову з ударом Сабітцера впорався Доннарумма:

▪️ Другий тайм почався з пробудження «ПСЖ», а особливо Мбаппе – він влучив у ліву стійку, а Хакімі на добиванні – у праву:

▪️ Кіліан згодом знову отримав новий шанс – пробив у руки Кобелю. Куди кращий момент виник у Фабіана на 56-й хвилині – він головою відправив м‘яч повз. Тиск парижан явно збільшувався:

▪️ Дортмундці таки змогли заспокоїти гру – і побігли забивати другий. Одразу три епізоди виникли за участі того ж Фюлькруґа:

Його промах з дуже вигідної позиції після прострілу Санчо, який провів фантастичний матч (рекордні для останніх 8 сезонів 10+ успішних дриблінгів):