Tribuna/Футбол/Блоги/Телевізор/Ого, «Челсі» дуже легко розібрався з «Вест Гемом» – у Мудрика передгольова і яскравий удар

5 травня, 17:45
5

«Челсі» впевнено здолав «Вест Гем» у 36-му турі АПЛ – 5:0.

Михайло Мудрик вийшов в основному складі – вчетверте поспіль! – і зіграв на рівні.

• «Челсі» заявив про себе майже одразу – відкрив рахунок вже на 15-й хвилині. Звісно ж, зробив це Коул Палмер – впевнено розібрався в ситуації.

• Далі в Мудрика була подвійна можливість оформити асист. Однак спочатку удар Ноні Мадуеке заблокували:

А потім Трево Чалоба пробив прямо в руки Альфонсу Ареоля після подачі Михайла з кутового:

• На 30-й хвилині «Челсі» подвоїв перевагу: мʼяч відлетів до Галлагера, який впевнено пробив по воротах суперника.

• А на 36-й стався той самий передасист Мудрика: Михайло подав з кутового, Тіагу Сілва переправив мʼяч на Мадуеке – той відзначився.

• На 38-й хвилині Галлагер мусив робити рахунок 4:0 – але примудрився тут влучити у поперечину:

• У другому таймі прорвало далі – причому Ніколя Джексона! На 48-й хвилині він все ж зміг влучно пробити у порожні ворота з асисту Мадуеке.

• А вже на 49-й хвилині Мудрик пробив по воротах Ареоля. Михайло отримав м'яч на лівому фланзі та швидко змістився до центру, а далі пробив по воротах. Голкіпер зреагував та взяв цей м'яч намертво:

• Другий удар Мудрика був на 72-й – набіг на передачу, але пробив прямо в Ареоля:

• Остаточно «Вест Гем» «Челсі» добив на 81-й – Джексон отримав асист від Мойзеса Кайседо. Арбітри спочатку хотіли скасувати гол через офсайд, однак ВАР все ж допоміг змінити рішення:

• Михайло Мудрик цей гол дивився вже з лави запасних – на 76-й хвилині замість нього вийшов Крістофер Нкунку.

Всього Михайло віддав за матч 2 ключові паси, наніс 2 удари в площину воріт (загальний xG 0.37), здійснив 1 спробу дриблінгу – була успішною, виграв 2 з 5 єдиноборств, заробив 1 фол, перехопив мʼяч 1 раз, 7 разів його втратив.

Оцінка SofaScore – 6.9, найнижча серед гравців основи «Челсі». А от WhoScored поставили йому 7.4 – а Кукурелью оцінили в 7.3.

• Тим часом Коул Палмер став лише третім гравцем віком у 21 рік і молодше в історії АПЛ, який зробив 30 результативних дій за сезон (21 гол та 9 гольових).

• І – несподівано – виграв 9 з останніх 11 матчів АПЛ. А з початку грудня, як підрахувала Opta, «Челсі» має найбільше в АПЛ домашніх перемог (9, разом з «Арсеналом») і очок удома (28, разом з «Сіті»).

• «Челсі» в лізі вже сьомий – здобув 54 очки у 35 матчах. У шостого «Ньюкасла» на два більше, у восьмого «МЮ» – теж 54 і матч у запасі.

Команді Михайла Мудрика лишилося зіграти з «Ноттінгемом» та «Брайтоном» на виїзді і з «Борнмутом» удома.