Tribuna/Футбол/Блоги/Телевізор/🔥 «Динамо» здобуло найбільшу перемогу в сезоні УПЛ – рознесло «Колос» після 0:0 у першому таймі

Потужна заява перед українським Класичним.

5 травня, 19:00
8

Київське «Динамо» приймало «Колос» у матчі 27-го туру УПЛ – і переконливо перемогло 5:0.

Усі голи кияни забили у другому таймі – перший закінчився з рахунком 0:0, хоч «Динамо» й мало кілька непоганих нагод.

• А в другому таймі прорвало – причому спочатку допомогли гості. На 48-й хвилині подачу Шапаренка у ворота переправив захисник «Колоса» Валерій Бондаренко:

• На 51-й забив Ярмоленко: отримав пас від Бражка, розвернувся і впевнено пробив у ворота Фесюна:

• А вже за хвилину, на 52-й – Буяльський: віддав Шапаренку і набіг на його ж простріл:

• На 68-й Шапаренко оформив другий асист в матчі – тепер на його мʼяч у вільну зону прибіг Кабаєв і також влучно пробив:

• Довершив розгром Назар Волошин: асист зарахували на Караваєва, але як гарно тут пропустив мʼяч Буяльський:

• 5:0 – найбільша перемога в цьому сезоні УПЛ. До того в нинішньому розіграші чемпіонату України лише два матчі закінчувалися з різницею у 4 мʼячі: «Ворскла» – «Динамо» – 1:5 і «Олександрія» – «Чорноморець» – 1:5.

• Це не найбільша перемога «Динамо» над «Колосом» в історії протистоянь – 28 серпня 2021-го також вдома кияни рознесли суперника з рахунком 7:0. Буяльський і Шапаренко були серед авторів голів того протистояння.

• «Динамо» все ще не програвало в офіційних матчах у 2024-му, а серію з перемог продовжило вже до 6 поєдинків.

• «Динамо» знову відстає від «Шахтаря» лише на одне очко – але щось конкретне про розклади говорити можна буде лише після гри «гірників» проти «Чорноморця».

Наступний тур для команди Олександра Шовковського – якраз проти «Шахтаря».