Tribuna/Футбол/Блоги/Ви це бачили?/🤣 Автогол на 86-й, гол на 87-й: сумнівний дубль від гравця АІКа в матчі чемпіонату Швеції
ВІДЕО

Виправив ситуацію.

Автор — Danylo Syrotiuk
13 серпня, 12:31

В матчі чемпіонату Швеції між АІКом та «Броммапойкарною» стався дивовижний момент.

До 86-ї хвилин матчу грав була рівна, про що і свідчить результат в той момент - 1:1. Проте вже незабаром після подачі зі штрафного, нападник АІКа Фараж зрізав мʼяч у свої ворота. Але вже через хвилину після успішної атаки господарів поля, той самий Фараж знову зрівняв рахунок у матчі, який так і закінчився з рахунком 2:2.