Tribuna/Футбол/Блоги/Ви це бачили?/Не на того напав: Річі грубо сфолив на Мудрику – Михайло поліз з'ясовувати стосунки

Постояв за себе.

Автор — Oleksandr Bessonov
25 листопада, 19:42
4

«Челсі» на виїзді поступився «Ньюкаслу» у рамках 13-го туру АПЛ – 1:4. Михайло Мудрик вийшов на заміну у другому таймі та з врахуванням компенсованого часу провів на полі близько 25 хвилин.

Наприкінці зустрічі на українцю сфолив Метт Річі – грубо зустрів Михайла ззаду.

Мудрику, звісно, не сподобались такі дії суперника – футболістів довелося рознімати Палмеру.

Статистичний портал SofaScore поставив Михайлу оцінку 6.6 за цей матч.

У «Челсі» лише одна перемога в останніх 5 турах – також 2 нічиїх та тепер 2 поразки. Клуб йде 10-м у таблиці, але до кінця ігрового вікенду може опуститись ще нижче.

Джерело: скріншоти трансляції MEGOGO, Getty Images