Tribuna/Волейбол/Блоги/Ви це бачили?/Зі сльозами на очах та прапором України. Семенюк отримав титул MVP фіналу волейбольного Кубка виклику

Щемкі відео.

28 лютого, 21:13
2

Польський волейбольний клуб «Проєкт Варшава» став чемпіоном Кубка виклику ЄКВ, двічі обігравши у фіналі італійську «Монцу» з рахунком 3:1.

MVP фінальної серії став український блокувальник Юрій Семенюк. У першому матчі він набрав 14 очок, зробив 5 блоків та 2 ейси. У другій грі на його рахунку 10 очок, три блоки та 1 ейс. Від початку сезону він набрав 57 очок у матчах єврокубка.

На нагородження титулом MVP Семенюк вийшов з прапором України.

Цей Кубок виклику став першим європейським трофеєм, який «Проєкт Варшава» виграв у своїй історії.

Також вдруге в сезоні український волейболіст був визнаний MVP міжнародних клубних змагань: у грудні 2023 року Олега Плотницького з італійської «Перуджі» назвали найціннішим гравцем клубного чемпіонату світу.