Tribuna/Футбол/Блоги/Ви це бачили?/Забарний проти 165-мільйонного нападу «МЮ»: 2 показові підкати, зароблений фол і всього одна помилка

Чергова гра на високому рівні

Автор — Vladick Garankov
13 квітня, 23:25
15

В рамках 33-го туру АПЛ «Борнмут» прийняв у себе «Манчестер Юнайтед» та зіграв з ними внічию 2:2. Попри домінацію на полі та численну кількість моментів, команда Забарного не змогла перемогти, проте такі ігри точно можна записати в актив, як і клубу, так і самого Іллі.

Українець провів черговий матч на високому рівні. Він показав, що ані 65-мільонний Гойлунд, ані Решфорд, вартість якого оцінюється Transfermarkt в 60 млн, ані Гарначо з цінником 40 млн не представляють загрози. Проти кожного з них центрбек відзначився хорошим епізодом.

Єдина помилка – в епізоді з голом Фернандеша. Забарний виставляв ногу, але м'яч відскочив на Бруну, який вийшов сам на сам з воротарем і реалізував свій епізод.

ВІДЕО. Момент на 02:32.

Спершу на 29-й хвилині гри Ілля вибив м'яча у Гойлунда, який вривався в карний майданчик:

Саме після цього моменту трибуни почали співати українцю фірмовий чант. Якщо ви ще його не чули, то ось:

А на 79-й хвилині Забарний зупинив небезпечну атаку, знову виконавши підкат – цього разу проти Решфорда. Такому чистому виконанню позаздрять захисники світового рівня:

Буквально через декілька хвилин Ілля заробив на собі штрафний у атаці. Його обійняв Гойлунд, чим обмежив дії українця:

Попри це Ілля отримав оцінку нижче середньої за матч з «МЮ»: 6,7 від Sofascore. Українець зробив 3 відбирання, 4 виноси, 1 перехоплення, виграв 5 з 9 єдиноборств, віддав 34 точні передачі (81%), а також його 1 раз обіграли, 9 втрат м’яча.

Вболівальники «Борнмута» точно не погодились би з такими балами. Погляньте, що вони вишуть у твіттері після матчу:

«А от Забарний буде великим, клуби з топ-6 скоро зателефонують».

«Забарний серйозно має бути в списку найкращих захисників АПЛ»