Tribuna/Футбол/Блоги/Ви це бачили?/Камери все зафіксували: що зробив суперник Забарного, коли Ілля ідеально поставив корпус та зберіг м'яч для своєї команди

Бездоганна гра від українського захисника.

Автор — Nikita Pedchenko
24 квітня, 22:31

У матчі 29-го туру АПЛ «Вулвергемптон» вдома приймає «Борнмут», перший тайм закінчився з рахунком 0:1. Ілля Забарний вийшов на поле з перших хвилин.

На 44-й Пабло Сарабія виконав подачу з кутового, м'яч полетів до дальньої стійки, де знаходився українець та Аїт-Нурі. Алжирець прокинув м'яч, проте Ілля вдало поставив корпус та зберіг м'яч для своєї команди.

Захисник «Вулвергемптона» не стримав емоцій від програної дуелі та бутсами ударив українця по нозі. Арбітр побачив цей епізод й показав футболісту жовту картку.