Tribuna/Футбол/Блоги/Ви це бачили?/Героїчна гра Миколенка, топовий пас Зінченка та черговий впевнений виступ Забарного: чим відзначились українці в 29-му турі АПЛ

Зібрали головне.

Автор — Vladick Garankov
25 квітня, 22:21

Відбувся останній матч 29-го туру АПЛ«Брайтон» прийняв – «Манчестер Сіті» та поступився їм з рахунком 0:4. Ось результати всіх ігор:

Саме час робити традиційні підсумки – закцентуємось на зустрічах за участі українців. «Арсенал» Зінченка впевнено переміг «Челсі» Мудрика з розгромним рахунком 5:0, «Борнмут» Забарного мінімально виграв «Вулвергемптон» 1:0, а «Евертон» Миколенка забрав 3 очки в дербі проти «Ліверпуля» (2:0).

Зараз «каноніри» йдуть першими, відірвавшись від «мерсисайдців» на 3 очки – «Сіті» з грою в запасі займають другу сходинку та відстають на 1 очко. «Вишні» впритул наблизились до 9 місця та знаходяться за крок до того, щоб обігнати «Челсі» у турнірній таблиці. «Іриски» все також на 16-му, але тепер відрив від зони вильоту 8 очок.

За головними інтригами Англійської Прем'єр-ліги зручно слідкувати в нашому застосунку. Завантажуйте його для Android та iOS 📲

Зінченко та «Арсенал» проти Мудрика та «Челсі»

Попри те, що Михайло вийшов у стартовому складі на гру та провів на полі 66 хвилин чимось особливим він відзначитись не зміг. За матч українець віддав 14 точних передач з 22 (67%), 1 ключовий пас, виконав 1 точний крос з 4, жодного разу не пробив по воротах, виконав 1 невдалу спробу дриблінгу, записав до свого пасиву 11 втрат володіння та двічі перехопив мʼяч.

Статистичний портал SofaScore оцінив його гру балом 6.3.

Вболівальник «Челсі» зібрав усі дії Мудрика проти «Арсенала» – помилки були навіть без м'яча. ДИВИТИСЬ.

Також варто виділити одну з атак «синіх», де двічі Кукурелья проігнорував прохання Михайла. Діяв так, ніби не помічав українського вінгера:

Зінченко розпочав гру з лави запасних і вийшов на поле на 72-й хвилині, замінивши Такехіро Томіясу. SofaScore поставив йому оцінку 7.1, що є найкращим балом серед гравців обох команд, що вийшли на заміну.

Олександр віддав 13/14 передач (93% точності), виграв 1/2 дуелей у повітрі, здійснив 1 перехоплення, 1 раз втратив мʼяч, створив 1 «big chance» момент (показник xA – 0.02).

У компенсований час лівий захисник лондонців міг створити ще один гол – довгим пасом зі своєї половини запустив Мартінеллі на побачення з Петровичем, але Габріел запоров супершанс.

ВІДЕО. Дивіться з 07:23.

Забарний і «Борнмут» проти «Вулвергемптона»

Ілля провів чергову хорошу гру, вийшовши в стартовому складі на матч проти «вовків». За час на полі українець зробив 2 відбирання, 5 виносів, заблокував 1 удар, виграв 5 з 9 єдиноборств, віддав 30 точних передач (83%), 1 ключовий пас, а також 1 раз сфолив, 7 раз втратив м’яч.

Від Sofascore отримав 7,1 – середній бал у команді становить 7,13.

Вже на 9-й хвилині українець міг оформити топовий асист. Захисник зі своєї половини віддав діагональну передачу на Джастіна Клюйверта прямо у штрафний майданчик «вовків». Нідерландський гравець почав зміщатися у центр, де його удар заблокували захисники «Вулвергемптона».

На 44-й Пабло Сарабія виконав подачу з кутового, м'яч полетів до дальньої стійки, де знаходився українець та Аїт-Нурі. Алжирець прокинув м'яч, проте Ілля вдало поставив корпус та зберіг м'яч для своєї команди.

Захисник «Вулвергемптона» не стримав емоцій від програної дуелі та бутсами ударив українця по нозі. Арбітр побачив цей епізод й показав футболісту жовту картку.

Миколенко і «Евертон» проти «Ліверпуля»

Феєричну перемогу «ірисок» проти «мерсисайдців» 2:0 затьмарила жахлива травма Миколенка. Після повітряної дуелі з Нуньєсом, Миколенко моторошно приземлився на ногу, після чого йому знадобилась допомога лікарів.

Попри це, Віталій дограв перший тайм до кінця, так ще й у перші секунди після повернення пішов у стик ногами з Трентом

У перерві українця замінили. За інформацією журналіста Патріка Бойленда, Віталій залишив стадіон після матчу з «Ліверпулем» у захисному чоботі на нозі.

Головний тренер «ірисок» уже прокоментував пошкодження захисника:

«Миколенко навряд чи зіграє. Подивимося, як це владнається. Йому потрібне сканування, щоб дізнатися правду, за першими ознаками нічого доброго там немає. Подивимось», – сказав Дайч.

Всього Віталій тричі виносив мʼяч, одного разу перехопив, 18 разів доторкнувся до мʼяча, віддав 8 точних передач з 11, зокрема – три точні довгі передачі з 5. Оцінка SofaScore – 6.8.