Tribuna/Футбол/Блоги/Ви це бачили?/Найдорожчий голкіпер Ла Ліги отримав червону картку у матчі з «Барсою»

Найдорожчий голкіпер Ла Ліги отримав червону картку у матчі з «Барсою»

Не зміг прийняти м'яч, а далі зіграв рукою за межами штрафного майданчика.

Автор — Nikita Pedchenko
29 квітня, 22:55

У матчі 33-го туру Ла Ліги «Барселона» вдома приймає «Валенсію». Перший тайм завершився з рахунком 2:1 на користь гостів.

На 45+4-й хвилині голкіпер «Валенсії» Гіоргі Мамардашвілі отримав червону картку. Грузинський воротар невдало прийняв м'яч, а коли зрозумів, що його може забрати Ламін Ямаль, то побіг до м'яча, проте молодий іспанець встиг раніше та пробив прямо у руку Мамардашвілі.

Тренер «Валенсії» одразу замінив Андре Алмейду на запасного Жауме Доменека, який також грає на позиції голкіпера.

Нагадаємо, що Гіоргі є найдорожчим голкіпером Ла Ліги, портал transfermarkt оцінює футболіста у 35 мільйонів євро.