Tribuna/Футбол/Блоги/Ви це бачили?/😍 Його не вистачатиме: Ройс забив гол та віддав 2 асисти проти «Аугсбурга», а трибуни проводили його стоячи

Такі моменти до мурах 🥺

Автор — Vladick Garankov
4 травня, 18:19

Завершився матч Бундесліги між «Боруссією» Д та «Аугсбургом», в якому «Дортмунд» здобув впевнену перемогу з рахунком 5:1. Без сумнівів, найбільшу увагу зосередив на собі Марко Ройс. Ще вчора легендарний футболіст повідомив, що покине клуб по завершенні сезону.

Сьогодні він вийшов у стартовому складі і справді запалив у матчі: забив гол та віддав два асисти.

В епізоді з голом він майстерно перекинув воротаря та без ніяких проблем реалізував свій шанс. ВІДЕО.

На 29-й німець виконав подачу з кутового, яку замкнув Мукоко. ВІДЕО.

За декілька хвилин до заміни Ройс знову продемонстрував свій рівень. Побачив партнера позаду та віддав. ВІДЕО.

На 66-й хвилині його замінили на Юліана Брандта. Лише погляньте, як він прощався з трибунами та як вони проводили його. До мурах:

Джерело: скриншоти трансляції Setanta.