Всі новини

Алефіренко - найкращий гравець «Зорі» у матчі з «Маккабі» за версією Sofascore, голкіпер ізраїльтян отримав 10 балів

10 листопада, 00:12
5

Sofascore оцінив гру учасників матчу четвертого туру групового етапу Ліги конференцій «Зоря» - «Маккабі» Тель-Авів (1:3).

Найвищу оцінку у складі українського клубу отримав Даниїл Алефіренко, який вийшов на заміну на 66-й хвилині та забив гол, - 8,0.

За близько 29 хвилин на полі Алефіренко награв на 0,41 xG, завдав 3 удари по воротах (2 в площину та 1 неточний), провів 2 вдалих обведення та віддав 8 точних передач з 9 (89%), в тому числі 2 ключові.

Гравцем матчу став голкіпер «Маккабі» Орландо Москера. Він зробив 13 сейвів, а його показник голів, які не допустив воротар, склав 3,71. За свою гру він отримав максимально можливу оцінку - 10.0.