Всі новини

Блогер Ель-Джіндауі дебютував за «Герту» у 27 років та реалізував пенальті в серії 11-метрових в 1/8-й Кубка Німеччини

7 грудня, 21:37
1

Німецький блогер та інфлюенсер Надер Ель-Джіндауі провів дебютний матч за «Герту».

27-річний блогер вперше зіграв на професійному рівні, вийшовши на заміну в матчі 1/8 фіналу Кубка Німеччини проти «Гамбурга». Він з’явився на полі на 80-й хвилині, берлінський клуб зрівняв рахунок на 90-й та перевів гру в овертайми.

У додатковий час команди обмінялися голами. У серії пенальті Ель-Джіндауі вдало реалізував 11-метровий, а «Герта» здобула перемогу 5:3.

Ель-Джіндауі народився в Німеччині, його батьки - палестинці з Лівану. Раніше виступав за другу команди «Герти» у 4-му дивізіоні Німеччини, який не є професійною лігою. Зараз Надер має близько 2 млн підписників в інстаграмі, 1,75 млн - в ютубі.

Герта – Гамбург 3:3 (1:2, 1:0, 1:1)