Всі новини

Суддя на 88-й хвилині скасував 2-й гол Нігерії у ворота ПАР і призначив пенальті у ворота перших

7 лютого, 23:48
2

Збірна Нігерії обіграла ПАР в півфіналі Кубка Африки (1:1, 4:2 в серії пенальті).

Рахунок у грі на 67-й хвилині з пенальті відкрив нігерієць Вільям Трост-Еконґ. Такий результат тримався до 85-ї хвилини, коли 2-й гол у ворота ПАР забив Віктор Осімхен. Але арбітр після перевірки системи VAR скасував взяття воріт, оскільки перед цим було порушення правил у власному штрафному майданчику від Нігерії, і призначив пенальті в їхні ворота, який на 90-й хвилині реалізував гравцеь ПАР Тебохо Мокуна.

В підсумку, основний і додатковий час закінчилися з рахунком 1:1, а в серії післяматчевих пенальті перемогли нігерійці – 4:2.

У фіналі Кубка Африки збірна Нігерії зіграє з переможцем пари Кот-д'Івуар – ДР Конго.