Всі новини

Аспас – гравець, який забив «Барселоні» найбільше голів у Ла Лізі у 21-му столітті

18 лютого, 08:10

Вчора, 17 лютого, «Барселона» перемогла на виїзді «Сельту» в матчі 25-го туру чемпіонату Іспанії – 2:1.

Єдиний гол команди Рафи Бенітеса на рахунку 36-річного Яго Аспаса, який на 47-й хвилині наважився на удар з лінії штрафного майданчика каталонців і рикошетом від Жуля Кунде вразив ворота Марка-Андре тер Стегена.

Для капітана «кельтів» це вже 11-й гол у ворота «Барселони» в Ла Лізі у 21-му столітті – жодному гравцю поки не вдалося забити більше.

Нагадаємо, Яго дебютував за першу команду «Сельти» у сезоні 2007/08 і з невеликою перервою виступає за неї донині.

У 2013 році його було продано в «Ліверпуль», ще через сезон віддано в оренду «Севільї», але вже у 2015-му повернувся в рідну команду.

За цей час він забив 152 голів та віддав 53 результативні передачі у 329 матчах. Детальна статистика – тут.