Всі новини

Лі Діксон: «Ківьор не такий хороший футболіст, як Зінченко, не такий вправний з м’ячем»

14 березня, 18:15
1

Колишній захисник «Арсенала» Лі Діксон порівняв захисників лондонського клубу - Якуба Ківьора та Олександра Зінченка.

«Він не такий хороший футболіст, як Зінченко, він не такий вправний з м’ячем. Його продуктивність - 7 з 10.

Я думаю, що в плей-оф Ліги чемпіонів, де гра у захисті дуже важлива, він трохи надійніший.

Командна складова - найголовніше в досягненні результатів.

У Жезуса були травми, але гравці, які його замінили, показали себе дуже добре, тому команда не сумувала за ним.

Іноді, коли ви отримуєте травму, ви втрачаєте своє місце, і потрібен час, щоб повернутися.

Тому без ротації вигравати неможливо, враховуючи кількість ігор і високий темп гри.

В якийсь момент Жезус і Зінченко стануть великою перевагою для команди», - сказав Діксон.

Зінченко цього сезону зіграв 29 матчів, забив 1 гол і віддав 2 результативні передачі. Статистику можна побачити тут.

Нагадаємо, через травму Олександр не грав з 4 лютого 2024 року. Українець повернувся на поле в матчі минулого туру АПЛ проти «Брентфорда» (2:1) на 79-й хвилині. А в переможному матчі з «Порту» вийшов на поле на 106-й хвилині.