Мікаель Сільвестр: «З Ківьором у складі «Арсенал» стає більш солідним, ніж із Зінченком»

25 березня, 10:20
10

Ексзахисник «Арсеналу» Мікаель Сільвестр висловився про конкуренцію Якуба Ківьора та Олександра Зінченка на позиції лівого захисника в лондонському клубі.

«Ігровий профіль Ківьора більш оборонний, ніж у Зінченка. Зрозуміло, що тут справа у виборі тренера, але з Ківьором у складі «Арсенал» стає більш солідним, ніж із Зінченком, а оборонна лінія команди виглядає більш надійною.

Четвірка захисників Ківьор, Габріел, Саліба та Вайт — це справді сильна ланка.

Ківьор набагато вищий за Зінченка і це теж свідчить на користь того, що він кращий претендент на позицію лівого захисника», — наводить слова Сільвестра Arsenal True Fans.

Зінченко цього сезону зіграв 29 матчів, забив 1 гол і віддав 2 результативні передачі. Статистику можна побачити тут.

Нагадаємо, через травму Олександр не грав з 4 лютого 2024 року. Українець повернувся на поле в матчі минулого туру АПЛ проти «Брентфорда» (2:1) на 79-й хвилині. А в переможному матчі з «Порту» вийшов на поле на 106-й хвилині.