Всі новини

Камавінґа – про травму, отриману в товариському матчі проти Чилі: «Скоро повернусь»

28 березня, 09:13

У вівторок, 26 березня, збірна Франції перемогла Чилі у рамках товариського матчу – 3:2.

Під час першого тайму відразу 2 гравці команди Дешама травмувались та були замінені – Жонатан Клос з «Марселя» отримав пошкодження та пішов з поля на 11-й хвилині матчу, Едуардо Камавінґа з «Реала» – на 44-й.

Клос порвав ліве підколінне сухожилля, тому може пропустити навіть Євро-2024. Камавінґа уникнув серйозного пошкодження, про що він повідомив в своєму інстаграмі.

«Скоро повернусь», – написав Камавінґа.

Цього сезону Клос провів 37 матчів, забив 4 голи та віддав 10 асистів. Детальна статистика 31-річного захисника тут

Камавінґа зіграв 32 матчі, віддав 2 асисти. Детальна статистика 21-річного півзахисника тут