Всі новини

Бернарду Сілва - про матч з «Челсі» через 3 дні після гри з «Реалом»: «FA начхати на здоров’я гравців»

21 квітня, 18:18
2

Півзахисник «Манчестер Сіті» Бернарду Сілва прокоментував щільний графік між європейськими змаганнями та турнірами на внутрішній арені.

«Умови не були рівними, тому що Футбольна асоціація (FA) не дала нам час на відновлення, що, на мою думку, зовсім нерозумно.

Я говорю про це, тому що ми перемогли. Якби ми не виграли, я не став би, бо не люблю шукати виправдання, вважаю неприйнятним, що нам довелося грати в суботу.

Це занадто. Ми провели 120 хвилин на полі менше, ніж три дні тому, і нам довелося грати проти команди, яким не довелося нікуди їхати, бо вони з Лондона. Вони мали п’ять днів, щоб підготуватися до нашої гри.

Немає жодних виправдань, що гра відбулася не в неділю. Вся наша команда вважає, що це є неприйнятним.

Схоже, їм начхати, тому що ми говорили про це багато разів. Справа не в бажанні бути лідерами, а в здоров'ї. У мене не все гаразд. Скажу чесно, я відчував біль у лівому стегні та правій ікрі. Це несправедливо до «Манчестер Сіті», до нас усіх.

Я говорю про «Манчестер Сіті» з нашого особистого досвіду. Можливо, інші клуби теж пройшли через те. FA слід приділяти більше уваги цим деталям.

Ми представляємо Англію на європейських змаганнях, і для цієї країни та інших англійських клубів важливо пройти кваліфікацію до Ліги чемпіонів, Ліги Європи, Ліги конференцій. Тому їм потрібно звернути на це більше уваги», – заявив Сілва.

20 квітня «містяни» у півфіналі Кубка Англії перемогли «Челсі» - 1:0. Єдиний гол у матчі на 84-й хвилині забив Бернарду Сілва.