Всі новини

Даніеле де Россі - про перемогу над «Удінезе»: «Гол Крістанте у важливому матчі продемонстрував, що ми сильна команда»

26 квітня, 08:59

Головний тренер «Роми» Даніеле Де Россі підбив підсумки перемоги над «Удінезе» (2:1) в рамках матчу 32-го туру чемпіонату Італії.

«Я розмовляв з хлопцями, жартував із ними, що я не знаю, що я маю робити. Мені ніколи раніше не доводилося готуватися до 20-хвилинного матчу

Заміни? Можливо, через хвилину або близько того після початку я зрозумів, що нам, можливо, доведеться внести деякі зміни, щоб забезпечити нам більше балансу

Деяким хлопцям довелося розігріватися і навіть не грати, але було серйозне налаштування від усіх моїх гравців. Я поставив Стефана Ель-Шаараві, тому що він був більш атакувальним, але довелось чекати, тому що саме «Удінезе» трохи втомився.

Зазвичай я більш спокійний, насправді я повинен сказати, що мені шкода, що я так святкував в Удіне, проти клубу, який завжди був дуже дружнім і завжди поводиться з повагою

Але гол був важливим, і у важливому матчі продемонстрував, що ми сильна команда.

Каннаваро? Я бачив, що він був дуже схвильований, я думаю, що він може багато чого запропонувати. Я бажаю йому удачі, я знаю, на що він здатний», - сказав Де Россі.