Всі новини

«Боруссія» Дортмунд після гри з «ПСЖ»: «Ви всі повинні вибачитися перед Джейдоном Санчо»

2 травня, 15:53
1

«Боруссія» Дортмунд на офіційній сторінці клубу у твіттері прокоментувала гру англійського вінгера Джейдона Санчо у першому півфінальному матчі Ліги чемпіонів проти «ПСЖ» (1:0).

«Ви всі повинні вибачитися перед ним, ми завжди були знайомі з його грою», - написала «Боруссія» на офіційній сторінці клубу.

Джейдон Санчо отримав оцінку 8.3 за матч проти «ПСЖ» від статистичного порталу Sofascore - найвища оцінка у матчі. Гравець за 90 хвилин виконав 13 вдалих спроб обіграшу, віддав 1 ключову передачу та створив 1 гольовий момент.

Контракт 24-річного англійця належить «Манчестер Юнайтед». Санчо виступає у «Боруссії» на правах оренди. Термін орендної угоди спливає у червні 2024 року.

Осінню 2023 року Джейдон Санчо був відсторонений від тренувань з «червоними дияволами» через конфлікт з головним тренером Еріком тен Гаґом. Футболіст встиг зіграти лише 3 матчі за «Манчестер Юнайтед» у цьому сезоні та не відзначився результативними діями.

Вінгер виступав за дортмундців у період з 2017 до 2021 року, після чого перейшов у «Манчестер Юнайтед» за 85 мільйонів євро.

У складі «Боруссії» гравець у сезоні 2023/24 зіграв 17 матчів, забив 3 голи та віддав 2 результативні передачі. Статистика тут.