Tribuna/Футбол/Блоги/Де Йонг розплакався під час Класіко, коли його виносили з поля після травми. Вболівальники «Реала» підтримали Френкі

Чергова втрата каталонців.

22 квітня, 01:35

«Реал» здолав «Барселону» у Класіко 3:2, вирвавши перемогу на останніх хвилинах матчу. Поразка — не єдина погана новина для каталонців

Наприкінці першого тайму, вже у доданий арбітром час, Де Йонг пішов у стик з Феде Вальверде і отримав пошкодження.

Нідерландський півзахисник одразу відчув біль, тому що удар прийшовся по гомілкостопу. Тому самому, який Френкі тільки-тільки залікував.

У ЗМІ одразу почали з'являтися припущення, що Де Йонг може вилетіти до кінця сезону і навіть пропустить Євро.

Френкі виносили з поля на ношах у сльозах

Вболівальники «Мадриду», попри ворожнечу з каталонцями, оплесками підтримали голландця.

Спортивний лікар та автор телеграм-каналу Hospital Pass Дмитро Бабелюк розібрав цей епізод:

«Минулого місяця голландець травмував латеральну групу звʼязок гомілкостопу у грі проти Атлетика. Відновлення Френкі свідомо форсували до матчів ЛЧ, у яких він відіграв понад 70 хв. Зважаючи на недостатню готовність, Де Йонг пропустив матч у чемпіонаті та готувався до Класико.

Зіткнення з Вальверде призвело до повторного підворота стопи, ушкодження латеральних звʼязок і, можливо, буде необхідність повтору реабілітації. Помітно, що Де Йонгу готувалася заміна, тому факт того, що його поміняли — міг бути профілактичним, щоб не погіршити травму.

Слід чекати офіційних повідомлень клубу, але дуже схоже на прикрий збіг обставин, коли на важливий матч ставиш не до кінця готового гравця і надієшся, що пройде» — зазначає Дмитро.

Отже, чекаємо на заяву клубу та сподіваємось, що вилетів півзахисник ненадовго.