Всі новини

Свьонтек повторила рекорд Серени Вільямс та Шарапової – здобула 25 перемог у 29 матчах на турнірах WTA 1000 на ґрунті

30 квітня, 22:10

Польська тенісистка Іга Свьонтек (WTA №1) у матчі проти Беатріс Хаддад Майї (WTA №14) у чвертьфіналі турніру WTA 1000 у Мадриді (4:6, 6:0, 6:2) повторила та встановила одразу декілька рекордів.

Здолавши Беатріс Хаддад Майю в Мадриді, Іга повторила рекорд Серени Вільямс та Марії Шарапової з найменшої кількості матчів, необхідних для досягнення 25 перемог на турнірах WTA 1000 на ґрунті (29 матчів).

Свьонтек стала другою тенісисткою в історії, яка виграла 10 і більше сетів з рахунком 6:0 на турнірах WTA 1000 на ґрунті. Лідеркою за цим показником є Симона Халеп (17).

А також польська тенісистка вийшла до свого 15-го півфіналу турніру WTA 1000 з початку сезону 2020 року. Свьонтек - єдина тенісистка з 10 і більше півфіналами WTA 1000 за цей період. Найближчі переслідувачки - Аріна Соболенко та Марія Саккарі (по вісім півфіналів у кожної).

В 1/2 фіналу турніру в Мадриді тенісистка зустрінеться з найкращою з пари Медісон Кіз (WTA №18) проти Онс Жабер (WTA №9).