Всі новини

Українці здобули 68 медалей на чемпіонаті Європи-2024 з параплавання та фінішували 2-ми в загальному заліку

28 квітня, 12:25

Українська збірна з параплавання на чемпіонаті Європи 2024 року в португальській Мадейрі стала другою в загальному медальному заліку, здобувши 68 нагород.

На чемпіонаті Європи в Мадейрі українцям вдалося вибороти 21 золоту медаль, 26 срібних та 21 бронзову.

Сьомого останнього дня змагань українські спортсмени змогли здобути:

Золото: Андрій Трусов (100 м, вільний стиль, клас S7), Вероніка Коржова (100 м, вільний стиль, S7), Олександр Комаров (100 м, вільний стиль, S5)

Срібло: Ірина Пойда (100 м, вільний стиль, S5), Дмитро Ванзенко (100 м, батерфляй, S14)

Бронза: Данило Чуфаров (400 м, вільний стиль, S11).

Плавець із Донеччини Андрій Трусов встановив новий світовий рекорд на дистанції 100 метрів вільним стилем у класі S7 серед атлетів з порушеннями опорно-рухового апарату. Трусов подолав її за 59,62 секунди. Попередній рекорд також належав українцю (1:00,09 хв).