Всі новини

Майк Браун: «Зараз Лень отримає можливість грати трохи більше»

10 лютого, 13:51
4

Головний тренер «Сакраменто» Майк Браун після перемоги над «Денвером» (135:106) поділився думками щодо ігрового часу центрових Олексія Леня та Джавейла Макгі.

«Ці хлопці знають, що ми даємо запасним грати відрізками через кожні декілька матчів. Якщо ми виграємо, цей хлопець (запасний – прим.) продовжує грати. Вони (Макгі та Лень – прим.) добре працюють протягом сезону.

У Леня був хороший відрізок, а потім він почав отримувати фоли в нападі та інші речі. Тому ми повернулися до Джавейла, у якого був хороший період, коли команда зробила 6-2. У декількох матчах він (Макгі – прим.) не грав, тому що ми хотіли використати маленьку (п’ятірку – прим.).

Сьогодні я дав можливість Джавейлу, але «Денвер» - дуже росла команда. Після другої чверті я відчув, що потрібно випускати Олексія. Зараз він отримає можливість грати трохи більше. Подивимося, що зміниться у нашій грі», - сказав Браун.

Нагадаємо, у матчі проти «Денвера» Лень оновив особистий рекорд результативності у сезоні. Він провів на майданчику 15 хвилин, набравши 11 очок, 2 підбирання, 1 асист і 1 перехоплення.

Олексій у цьому сезоні провів 19 матчів, у яких в середньому набирав 2.7 очка, 2.9 підбирання і 1.1 передачі.