Всі новини

Антонен та Жилон Гігонна візьмуть участь у 6-му етапі КС в складі збірної Франції з біатлону

15 січня, 22:43

Антонен та Жилон Гігонна візьмуть участь на 6-му етапі Кубка світу в складі збірної Франції

Став відомий склад французьких біатлоністів на 6-й етап Кубка світу в Антгольці.

І у чоловічій, і у жіночій команді відбулось по 1 заміні.

У чоловічому складі Антонен Гігонн, який здобув 2 бронзових медалі на Кубку IBU в Ріднау, замінить Валентина Лежена, який дебютував на Кубку світу у Рупольдингу з 61-го місця у спринті.

У жіночому складі рідна сестра Антонена Гігонна Жилон Гігонна, яка виграла спринт на етапі Кубка IBU в Ріднау, замінить Осеан Мішелон.

До складу чоловічої збірної Франції з біатлону потрапили Фаб'єн Клод, Кентен Фійон-Має, Оскар Ломбардо, Емільєн Жаклен, Ерік Перро та Антонен Гігонна.

У складі жіночої збірної Франції з біатлону бігтимуть Жюстін Брезаз-Буше, Жулія Сімон, Лу Жанмонно, Софі Шово, Жанна Рішар та Жілонн Гігонна.

Жіноча збірна Франція посідає 1-ше місце у заліку завдяки перемозі у спринті, чоловіча збірна йде 3-ю.

Жюстін Брезаз-Буше втратила 1-шу позицію загальному заліку після того, як її обійшла Інґрід Ланнмарк Тандреволл.