Tribuna/Футбол/Блоги/Футбольний дайджест/Цифра дня. «Барселона» та «Хетафе» переграли аж 26 (!) хвилин – 3 вилучення, ВАР на 90+10 та втрата очок каталонцями
Video

Нові рекомендації у дії.

14 серпня, 08:25
14

Нові рекомендації додавання компенсованого часу вже створюють прецеденти, приклади яких, ймовірно, найближчим часом будуть використовуватися у вигляді аргументів для повернення старої системи.

Слідом за АПЛ тенденції ЧС-2022 перехопила й Ла Ліга, а апогей відбувся у заключному матчі недільного ігрового дня 1-го туру – «Барселона» на виїзді протистояла «Хетафе» та втратила очки (0:0).

Каталонці не змогли забити супернику впродовж… 116 хвилин. Так, команди переграли аж 26 (!) хвилин – 10 у першому таймі та 16 у другому.

***

🔺 Велику кількість доданого часу у першій половині зустрічі спровокувала напруга на полі – футболісти обох клубів були надто заряджені.

Це привело до ряду сутичок та видалення вінгера Рафіньї. Спочатку він отримав жовту після жорсткого прийому з боку суперника – покарання було постфактом за розмови/невдоволення:

А потім залишив «Барсу» у меншості після удару ліктем у голову суперника:

🔺 Також варто зазначити, що був кулінг-брейк.

🔺 Склади після перерви вирівняв Жайме Мата – але цей епізод багато часу в арбітрів не зайняв (ВІДЕО).

Вони додали до другого тайму 9 хвилин через інші затримки, зокрема у моменті з червоною для головного тренера «Барси» Хаві за поведінку у технічній зоні.

🔺 Втім, у підсумку переграли ще 7 хвилин зверху – суддя бігав дивитися ВАР, коли на 90+10-й розглядав потенційний пенальті на користь «Барселони», але потім побачив руку у Ґаві та свиснув в іншу сторону.

🔺 Подякуймо, що рефері відмовився від ВАР на 90+15-й, коли могли бути підозри на пенальті вже біля інших воріт.

***

Підсумок – 26 доданих хвилин, 2 червоних на полі, одна червона Хаві, 10 жовтих, нуль голів.

Шанувальники іспанського футболу, відгукніться зранку, чи виспались ви та чи раді такому нововведенню 😉