Tribuna/Футбол/Блоги/Телевізор/Мудрик отримав 45 хвилин з «Вест Гемом», але з ним на полі «Челсі» пропустив двічі – та програв
ВІДЕО

Перша поразка Почеттіно на чолі «синіх»

20 серпня, 21:40
5

Нічия з «Ліверпулем» в першому турі АПЛ зберегла обережний оптимізм серед вболівальників «Челсі» після провального минулого сезону. Втім, поразка вже в наступному матчі від «Вест Гема» (1:3) показала, що у Маурісіо Почеттіно ще дуже багато роботи, а підписані за рекордні суми новачки ще не грають на свої гроші.

* Попри очікування українських вболівальників, Маурісіо Почеттіно знову не довірив Михайлу Мудрику місця у старті. Аргентинський спеціаліст довірився тому ж складу, що вийшов тиждень тому на гру з «Ліверпулем». Єдина зміна — травмованого Ріса Джеймс замінив Мало Ґюсто.

«Вест Гем»: Ареоля - Емерсон, Аґерд, Зума (к), Цоуфал - Ворд-Прауз (Альварес, 81), Соучек - Бенрахма (Огбонна, 69), Пакета, Боуен - Антоніо (Форнальс, 76)

«Челсі»: Санчес - Колвілл, Сілва, Дісасі - Чілвелл (к) (Кайседо, 61), Галлахер (Мадуеке, 75), Енцо, Ґюсто (Берстоу, 83) - Чуквуемека (Мудрик, 46), Стерлінг - Джексон

* Гру відкрив гол господарів, які на 7-й хвилині реалізували кутовий. Подачу Ворда-Прауза замкнув на дальній штанзі Аґерд, якого не втримав Галлахер.

* Мʼяч не похитнув настрій гостей, які у відповідь притиснули суперника до його воріт, поки не забили у відповідь.

Це Чуквуемека, який на літніх зборах завоював прихильність Почеттіно, на 28-й хвилині відплатив за цю довіру. У насиченому оборонцями штрафному господарів Карні розхитав суперника та смачно зарядив правою повз Ареоля.

* Ще до перерви «Челсі» мало не повів у рахунку, але підвів Енцо. Аргентинець змарнував пенальті, яке заробив знову активний Стерлінг.

Прямо скажемо, удар у Фернандеса з точки залишив бажати кращого. Ареоля вистачило вгадати напрям удару.

* Здавалось по перерві гості поновлять тиск та домінацію. Але, схоже, повпливала чергова травма. То й же Чуквуемека ще в кінці першого тайму зазнав пошкодження ноги, через яке покидав поле з допомогою медиків.

Замість Карні Почеттіно випустив саме Мудрика, який, на відміну від гри з «Ліверпулем», отримав цілий другий тайм (хоча, швидше за все, мало бути менше, якби не вимушена заміна Чуквуемеки).

Втім, по перерві гра пішла за протилежним сценарієм до того, де «Челсі» разом з Мудриком дотискають «Вест Гем» і здобувають вольову перемогу. Бо вже на 53-й хвилині Антоніо пошив у дурні Дісасі, з-під якого зміг забити у дальній кут воріт Санчеса.

* Про те, що далі гра розвивалась не на користь «синіх» промовисто свідчить те, що з 67-ї хвилини гості грали у більшості (другу жовту заробив Аґерд), але натомість не зрівняли рахунок, а навпаки дали господарям збільшити перевагу.

Це той самий рекордний новачок Кайседо перетворив у кошмар свій дебют за «Челсі», привізши пенальті у власні ворота. Вирок впевнено реалізував Пакета, показавши Енцо, як це робиться, і встановивши остаточний рахунок зустрічі.

В підсумку 1:3 та перша поразка Маурісіо Почеттіно на чолі «синіх».

* Конкретно Мудрик хоч і не став результативною заміною, але був помітним на полі в другому таймі - заробляв штрафні та кутові, опинявся на ударній позиції. Втім, до реальної загрози справа так і не дійшла.