Tribuna/Футбол/Блоги/Телевізор/Матч «Евертона» проти «Ньюкасла» перервали в момент, коли трапилась одна конкретна подія. Маємо пояснення

Особлива причина.

Автор — Vladick Garankov
3 квітня, 01:49

Вчора відбувся матч «Евертона» Миколенка проти «Ньюкасла», який закінчився нічиєю 1:1. До слова, «іриски» офіційно повторили свою найгіршу серію без перемог у чемпіонатах Англії – 13 матчів (вперше сталося у 1957-му). В епоху АПЛ це для клубу – новий антирекорд: до того найдовша подібна серія складала 12 матчів у 1994-му. Єдина перемога в 2024-му узагалі – у Кубку Англії над «Пелес».

Матч запам'ятався не тільки дивожним порятунком Віталія, а й перериванням гри.

Діло в тому, що після заходу сонця зустріч було зупинено для того, щоб дати можливість гравцям-мусульманам перервати пост Рамадана.