Tribuna/Футбол/Блоги/Телевізор/«Рома» неочікувано вдома програла «Болоньї». Перший гол «червоно-синіх» заслуговує вашої уваги
Огляд матчу

Команда Тіаго Мотти проводжує крокувати до ЛЧ.

Автор — Nikita Pedchenko
22 квітня, 21:11

У матчі 33-го туру Серії А «Болонья» на виїзді перемогла «Рому» з рахунком 3:1. Команда під керівництвом Тіаго Мотти відірвалася від конкурента та на крок ближче стала до участі в наступному розіграші ЛЧ.

Поєдинок розпочався з неймовірно красивого гола від 22-річного Ель-Аззузі. Півзахисник на 14-й хвилині забив ударом через себе в падінні.

Вже на 45-й «червоно-сині» подвоїли перевагу, Зіркзе ідеально реалізував свій момент після хорошої комбінації. Зазначимо, що 22-річний форвард забив свій 11-й гол за команду, він є накращим бомбардиром клубу в Серії А.

Вже у другому таймі підопічні Даніеле де Россі змогли відіграти один м'яч. Сердар Азмун на 56-й хвилині з другої спроби прошив голкіпера.

На 65-й «Болонья» спіймала римлян на контратаці та забила третій гол. Алексіс Салемакерс ідеально реалізував вихід віч-на-віч, перекинувши воротаря.