Tribuna/Футбол/Блоги/Телевізор/😱 Аааа, що творить УПЛ? Два нереальних шедеври «Вереса», пʼята Луїфера та гармата Квасниці
Відео

І це лише за перші пів години матчів!

19 травня, 16:38
2

УПЛ вирішила позмагатися за увагу українського глядача з перемогою Олександра Усика – і вже в першому таймі подарувала одразу кілька яскравих та епічних голів.

• Почнемо з просто-таки подарунка «Шахтаря», який вийшов зі значною ротацією, «Дніпру-1», який встиг статися ним на 10-й хвилині – ще до повітряної тривоги.

Педрінью віддавав пас на Новатуса Міроші – той зреагував на мʼяч пізніше, ніж форвард дніпрян Олександр Філіппов. Воротар-дебютант «Шахтаря» 20-річний Денис Твардовський пропустив гол у першому ж матчі за клуб.

«Полісся» веде в рахунку на виїзді проти «Металіста 1925» 3:1. Найкращий гол – поки що останній: Луїфер Ернандес відреагував на простріл Сергія Чоботенка і замкнув його у ворота харківʼян пʼятою.

«Верес» вже після пропущеного голу з пенальті від «Олександрії» взагалі видав два шедеври. Спочатку Віталій Дахновський отримав мʼяч, трохи змістився і зарядив під дальню стійку за шаленою траєкторією.

А на 23-й зі штрафного не менш дивовижною траєкторією забив і Євген Морозко – теж закрутив під дальній кут звідси. Тоні Кроос-стайл:

Відео:

Ілля Квасниця з «Руха» тим часом на «Арені Львів» забив гол «Чорноморцю» потужним ударом з неймовірно далекої відстані.

І це лише за 45 хвилин – попереду ще другі тайми.