Tribuna/Футбол/Блоги/Ви це бачили?/Незабитий пенальті Кварацхелією, гол Осімхена у компенсований час: кінцівка матчу «Наполі» - «Мілан» просто вражає (ВІДЕО)

Якою ж неймовірною могла бути розв'язка.

Автор — Danylo Syrotiuk
18 квітня 2023, 23:21

Останні хвилини матчу 1/4 ЛЧ «Наполі» - «Мілан» заслуговують на звання найдраматичнішої кінцівки цього вечора. Гра закінчилась з рахунком 1:1, за сумою двох зустрічей (2:1) Мілан пройшов до півфіналу, вперше з сезону 2006/2007 опинившись на цій стадії. Але все могло бути інакше.

На 82-й хвилині матчу, після гри рукою у воротарському майданчику від захисника «Мілана» Томорі, Кварацхелія взяв на себе ініціативу на пробиття пенальті. Проте, Меньян потягнув удар Хвічі та на той момент зберіг перевагу россо-нері.

Після цього, неаполітанці ще мали купу спроб, щоб зрівняти рахунок, проте, вони були не досить вдалими, аж до компенсованого часу. На 90+3 ударом головою Віктор Осімхен зрівняв рахунок у матчі. «Мілан» відверто почав тягнути час. Голу нігерійця виявилось недостатньо для проходу «Наполі» до півфіналу.

Джерело: скриншоти і трансляції MEGOGO