Tribuna/Футбол/Блоги/Ви це бачили?/👀 Дивний момент на 90+8 хвилині матчу Ліги конференцій: гравець «Адани Демірспор» віддав пас на свого голкіпера майже через усе поле

Так час ще, мабуть, не тягнули.

4 серпня, 10:15
1

«Адана Демірспор» переміг ЧФР у кваліфікації Ліги конференцій з рахунком 2:1 та пройшов у наступний раунд (загальний рахунок двох матчів - 3:2).

У цьому матчі у складі румунського клубу дебютував Євген Коноплянка, але не зміг допомогти своїй команді.

На 90+8 хвилині матчу, коли він уже підходив до завершення, стався дивакуватий епізод: гравець «Адани Демірспор» отримав пас під час атаки своєї команди і замість того, щоб побігти вперед, він розвернувся та віддав пас на свого голкіпера через практично все поле.