Всі новини

Юрій Гнип: «Нанести травму Дворковичу не зміг, бо той стояв на воротах»

2 серпня, 15:24
7

Виконавчий директор Федерації шахів України Юрій Гнип прокоментував участь у футбольному матчі, в якому грав російський президент ФІДЕ Аркадій Дворкович.

«У неділю відбувся футбольний матч «Спортсмени Кубка світу проти ФІДЕ». Я був капітаном спортсменів – як старійшина. Відразу кажу, що руку нікому не тиснув, на церемоніях не фоткався, що б там не писали російськомовні пабліки, а потім передруковували наші вишиватніки.

Звітую – нанести травму Дворковичу не зміг, хоча й отримав такий наказ від Фірмана, бо той стояв на воротах. Але з особливим цинізмом заса…(ну ви зрозуміли) два голи. Незабутні відчуття, скажу вам. Після закінчення дав інтерв’ю українською мовою і закінчив словами Слава Україні. І основне – команда світу перемогла.

Тепер коротко про матч. У цілому він проходив під нашу диктовку, мене навіть здивувало, чому ФІДЕ-шники такі спокійні. Але за 3 хвилини до закінчення при рахунку 6:3 на нашу користь почалися такі очікувані «дива».

Спочатку ці 3 хвилини чомусь розтягнулися на 15. Потім суддя нарахував зайвого гравця на полі і призначив пенальті у наші ворота, деякі наші гравці почали «невимушено помилятися». Рахунок став 6:6. Довелося знову взяти все у свої ноги і на останній, як виявилося, хвилині піти в напад, достатньо легко обіграти на замаху захисника, вони вже боялися мене, бо до цього я дальнім ударом вже влучив у стійку, вийти сам на сам і віддати гольову. Принаймні вже один кубок наш», - написав Гнип.