Всі новини

Захисник дортмундської «Боруссії» Геррейру — найрезультативніший гравець рурського дербі враховуючи тільки ігри чемпіонату, починаючи з сезону 2004/05

11 березня 2023, 21:22

Починаючи з сезону 2004/05, відтоді як портал Opta почав збирати статистичні дані, жоден гравець не набирав більше очок за системою «гол+пас» у рурському дербі між дортмундської «Боруссією» та «Шальке» в чемпіонаті Німеччини, ніж захисник Рафаел Геррейру.

29-річний португалець набрав 8 очок — 5 голів та 3 результативні передачі, крайній гол та крайню гольову передачу Геррейру оформив сьогодні, 11 березня, у матчі 24-го туру (2:2).

Спочатку футболіст допоміг Ніко Шлоттербеку відкрити рахунок у матчі на 38-й хвилині, а потім вдруге вивів команду вперед на 60-й хвилині з передачі Емре Джана.