Всі новини

Русин отримав 6.2 за матч з «Галлом» – серед гравців старту «Сандерленда» нижче лише у Джоба Беллінгема та Еква

20 січня, 08:50
1

«Сандерленд» вдома мінімально поступився «Галлу» в 28-му турі Чемпіоншипу (0:1).

Єдиний гол у матчі на 71-й хвилині забив орендований у «Лівверпуля» Фабіу Карвалью. Це його перший м’яч за «Галл».

Український нападник «Сандерленда» Назарій Русин провів на полі 71 хвилину. За цей час він завдав 1 удару, два рази виграв боротьбу на другому поверсі, двічі втратив м’яч. Точність передач – 75%.

Статистичний портал WhoScored оцінив гру Русина в 6.2. Серед гравців стартового складу «Сандерленда» менше отримали тільки півзахисники Джоб Беллінгем та П’єр Еква. Найкращим гравцем матчу визнаний воротар «Галла» Раян Еллсол, який здійснив 3 сейви (оцінка – 7.4).

У матчі також взяв участь колишній вінгер «Зорі» Аллах’яр Саядманеш – на 88-й хвилині іранець вийшов на заміну за «Галл». Була інформація, що Сайядманешом цікавиться «Полісся», гравець готовий повернутися в Україну навіть в умовах війни.